Łatwa praca przy produkcji komponentów - od zaraz!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
GRUPA CONTRAIN
23. 4. 2024

Dzięki swojej mocnej pozycji rynkowej nasz klient zapewnia stabilne zatrudnienie, oferując atrakcyjne dodatki i możliwości nadgodzin. Wartościami firmy jest solidarność, integracja, odpowiedzialność, etyka i szacunek do każdego pracownika.

Pracuj w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach działania!

мы нанимаем иностранцев/ працевлаштовуємо іноземців/ we employ foreigners

Zakres obowiązków:

  • prosta praca przy wytwarzaniu komponentów do klimatyzacji samochodowych (rury klimatyzacyjne)
  • nieskomplikowana obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości, pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego na produkcji, ale jeśli je posiadasz, będzie to dodatkowym atutem
  • oczekujemy gotowości do długotrwałej współpracy i pracy w systemie zmianowym
  • wymagamy gotowości do pracy na stojąco

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • premii produkcyjnej 6%,
  • dodatku za pracę w nocy 20%,
  • nadgodzin (poniedziałek- piątek 50%; nocy – 40%; sobota 100%; niedziela 200%),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole
  • dodatek transportowy (3 zł brutto za kilometr pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem pracy)
  • dla małżeństw – możliwość pracy na tą samą zmianę
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • praca na 2 zmiany (06:00 – 18:00; 18:00 – 06:00), 2/2, 3/3 (sobota i niedziela są wolne), minimum 168 godzin w miesiącu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458