Operator Produkcji / Elektronik
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w produkcji.
  • Śledzenie produkcji.
  • Programowanie i usprawnianie linii SMT.
  • Kontrola braków w produkcji dla lepszej wydajności.
  • Poprawianie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie  techniczne (elektronika/elektrotechnika, automatyka).
  • Umiejętność programowania i projektowania w produkcji.
  • Mile widziane doświadczenie z liniami SMT.
  • Wiedza o montażu powierzchniowym i elementach elektronicznych/SMT.

Pracodawca oferuje:

  • Stałą pracę na umowę o pracę + premie.
  • Szkolenia na start i rozwój zawodowy.
  • Benefity (karta sportowa itp.).
  • Ubezpieczenie i prywatna opieka zdrowotna.

  • Praca Zielona Góra
  • Elektronik Zielona Góra
  • Technik elektronik Zielona Góra
  • Operator Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Operator maszyn Zielona Góra
  • Operator koparki Zielona Góra
  • Operator wózków widłowych Zielona Góra
  • Operator maszyn budowlanych Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570