Operator produkcji
  • Gliwice
operator produkcji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Nowa oferta pracy- dwie możliwe lokalizacje i zatrudnienie od zaraz! Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy produkcyjnej i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym
  • dokładności i sumienności
  • umiejętności pracy zespołowej
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

W przypadku oddziału na ul. Wyczółkowskiego również oczekiwane:

  • posiadania min. rocznego doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziana obsługa tokarek i frezarek CNC, blow moulderów)
  • mile widziane posiadanie uprawnień UDT na suwnice lub żurawie
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony- umowa w pełni oskładkowana, godziny nocne +20%
  • szybki proces rekrutacji
  • pracę możliwą w dwóch lokalizacjach- na ul. Wyczółkowskiego oraz na ul. Leonarda da Vinci
  • wynagrodzenie podstawowe 4500zł brutto, oraz premie- frekwencyjna 200zł, produkcyjna 667zł

Zadania

  • prace produkcyjne, w zależności od oddziału- obsługa maszyn produkcyjnych lub montaż komponentów przy produkcji rur i złączy
  • kontrola jakości
  • obsługa elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych
  • praca stojąca
  • praca zespołowa oraz indywidualna

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851