Operator Produkcji - bez doświadczenia
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
GRH
18. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Ochmanów
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
Opis stanowiska:
Przygotowanie i montaż elementów
Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych
Wymagania:
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Chęci do pracy
Bardzo dobrej sprawności fizycznej
Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł
Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł
Wdrożenie stanowiskowe
Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiążę się z wyższym wynagrodzeniem

  • Praca Niepołomice
  • Operator Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353