Operator produkcji
  • Tychy
operator produkcji
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Masz doświadczenie w obsłudze wtryskarek? Poszukujesz pracy według elastycznego, indywidualnego grafiku i posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych? Jeśli TAK- wyślij nam swoje CV - skontaktujemy się z Tobą!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy po 12 godzin według indywidualnego grafiku,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • chęci podjęcia stabilnego zatrudnienia,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz suwnic z poziomu "0".

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • pracę według grafiku w systemie równoważnym :4 dni pracy i 4 dni wolnego,
  • pracę w godzinach 06:00 - 18:00; 18:00 - 06:00 (po 12 godzin),
  • stawka: 27,70 zł brutto/h, po 3 miesiącach możliwa podwyżka,
  • nadgodziny płatne 100% + premia do 8%
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne,
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach,.
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych.

Zadania

  • prace pomocnicze na wtryskarkach,
  • odbiór komponentów z linii produkcyjnej,
  • przygotowanie opakowań do produkcji oraz zabezpieczenie gotowego produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • wstępna kontrola jakości.

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782