Operator produkcji z UDT - prace magazynowe
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta silników samochodowych, poszukujemy Pracowników z uprawnieniami UDT. Oferujemy pracę w Tychach, z możliwością dogodnego dojazdu komunikacją miejską!

Oczekujemy

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych II WJO
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 6150 zł brutto + premia i dodatki
  • pracę w systemie 3-zmianowym + pracujące soboty
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • bezpieczne warunki pracy
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet zniżek na zakupy online, m. in. tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach)

Zadania

  • przygotowywanie zamówień
  • załadunek, rozładunek
  • rozwożenie detali na linii produkcyjnej
  • praca na wózku widłowym

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030