Operator procesów galwanicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na stanowisku: Operator procesów galwanicznych

Nie musisz mieć doświadczenia - u nas liczą się chęci do nauki i długofalowej współpracy

Stawka na start od 5200 zł brutto + dodatki, moc benefitów, spokojna atmosfera

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

Oczekujemy

  • chęci do stałej współpracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziana znajomość odczynników chemicznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 5200-6200 zł brutto na start (w zależności od doświadczenia) + premie
  • możliwa podwyżka po okresie próbnym
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • stopniowe wdrożenie i opieka doświadczonego pracownika
  • spokojne tempo pracy cały rok
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, wczasy pod gruszą, stołówka na terenie zakładui wiele więcej

Zadania

  • obsługa linii galwanicznych
  • sporządzenie kąpieli galwanicznych
  • pobieranie prób do analiz chemicznych

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864