Operator prasy krawędziowej - Warszawa bardzo dobre zarobki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Willson & Brown
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
• Ustawianie i obsługa pras krawędziowych (Amada, Durma)
• Gięcie metali na prasach krawędziowych CNC (cienkie blachy 0,5mm - 3mm)
• Kontrola jakości elementów (pomiar – suwmiarka, kątomierz)
Wymagania:
• Minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku operatora prasy krawędziowej (preferowana Amada lub Durma)
• Wykształcenie średnie mile widziane
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność pisania programów będzie atutem
• Chęci do pracy i dokładność w wykonywanych obowiązkach
• Gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6)
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Premie uznaniowe
• Nowoczesny park maszynowy
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica Włochy

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692