Operator Prasy Krawędziowej
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
GiGroup
23. 5. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora prasy krawędziowej
Zakres obowiązków:
-Obsługa pras krawędziowych (LVD)
-Przygotowanie i ustawienie narzędzi oraz materiału do obróbki
-Wprowadzanie odpowiednich parametrów obróbki do programu sterującego maszyną
-Monitorowanie procesu obróbki i kontrola jakości wytworzonych elementów
Wymagania:
-Doświadczenia w obsłudze maszyn prasy krawędziowej
-Znajomości rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
-Dyspozycyjności do docelowej pracy w systemie 3 zmianowym od pon do pt
-Uprawnienia na suwnice- mile widziane, choć nie wymagane
Oferujemy:
-Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia
-Ubezpieczenie na życie
-Prywatną opiekę medyczną
-Świadczenia socjalne (Multisport, wczasy pod gruszą, bony na święta)
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń oraz kursów

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509