OPERATOR PRAS I URZĄDZEŃ POMOCNICZYCH NA HALI KUŹNI
  • Sułkowice
Sułkowice, Sułkowice, małopolskie, Polska
Dreman Sp. z o. o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolności 21, 32-440 Sułkowice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa pras, krajacz do cięcia materiału, obsługa piłą, nożycami, obróbka powłok, utrzymanie porządku w miejscu pracy.Praca na 2 zmiany w godz. 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 oraz soboty 06.00 - 14.00

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne : praca wg zleceń 140h miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach 6-14, 14-22 oraz soboty 6-14, mile widziany 1 m-c doświadczenia na tym stanowisku w ostatnim roku, mile widziany dobry stan zdrowia, mile widziana obsługa narzędzi pomiarowych, dokładność, precyzja

Pracodawca

Nazwa: DREMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Oleska 6, 45-052 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

  • Praca Sułkowice
  • Operator Sułkowice
  • Operator maszyn Sułkowice
  • Sułkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570