Operator Podczyszczalni Ścieków Technologicznych
  • Dobczyce
Dobczyce, Dobczyce, małopolskie, Polska
Wawel SA
6. 4. 2024

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie i nadzorowanie pracy urządzeń i instalacji podczyszczalni ścieków technologicznych
  • kontrola i rejestrowanie parametrów procesowych
  • czyszczenie sond pomiarowych oraz urządzeń technologicznych
  • kontrola stanu i uzupełnianie zbiorników urządzeń dozujących
  • przyjmowanie dostaw środków chemicznych
  • wykonywanie prac przygotowawczych do konserwacji, przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń
  • utrzymanie porządku i czystości w obszarach podczyszczalni ścieków
  • sporządzanie raportów z wykonanych prac
  • zgłaszanie przełożonym stanów awaryjnych oraz wszelkich nieprawidłowości pracy urządzeń

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dokładność, rzetelność

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe lub staż na podobnym stanowisku
  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa)
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeża kanapka
  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
  • współfinansowany dojazd do pracy na wybranych trasach

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.
  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.
  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.
  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.
  • Atrakcyjne narzędzia pracy.
  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.
  • I wiele, wiele innych korzyści...

  • Praca Dobczyce
  • Operator Dobczyce
  • Operator maszyn Dobczyce
  • Dobczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179