Operator pakowania
  • Lublin
operator pakowania
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024

posiadasz książeczkę sanepid i doświadczenie na produkcji lub chciałbyś/chciałabyś je zdobyć? jesteś dostępny/a do pracy w systemie 4ro brygadowym?

świetnie! obecnie do jednej z firm na terenie Lublina poszukujemy operatora pakowania!

Oczekujemy

  • książeczki sanepid
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4ro brygadowym
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4250 zł brutto + do 15% premii uznaniowej + 45% dodatek nocny
  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, płatne L4 oraz urlopy)
  • pracę na pełen etat
  • praca w systemie 4ro brygadowym - 2 dni 6-14, 2 dni 14-22, 2 dni 22-6, 2-3 dni wolne
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • drobne regulacje - ustawianie parametrów
  • bieżąca kontrola maszyn i produkcji
  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości

  • Praca Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532