Operator maszyn
  • Lublin
operator maszyn
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

poszukujesz pracy na produkcji? posiadasz min. 1 rok doświadczenia jako operator maszyn i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku?

świetnie się składa! obecnie poszukujemy operatorów maszyn do jednej z lubelskich firm.

Oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako operator maszyn
  • umiejętności czytania rysunków oraz dokumentacji technicznej
  • podstawowej obsługi komputera
  • wykształcenia min. średniego oraz zdolności mechanicznych
  • zaangażowania, sumienności oraz dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną (ZUS, L4, płatne urlopy)
  • stawkę 5200-5500 w zależności od twojego doświadczenia +350 zł dodatku + do 15% premii uznaniowej
  • pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)
  • możliwość rozwoju
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz nadzór nad ich działaniem
  • dostosowanie parametrów maszyn do wymagań produkcyjnych
  • dbanie o utrzymanie ciągłości pracy maszyn (usuwanie drobnych usterek, zgłaszanie większych do przełożonego)
  • kontrola jakości produktu - sprawdzanie parametrów technicznych zgodnie z dokumentacją
  • prowadzenie dokumentacji kontrolnej oraz raportów
  • przestrzeganie zasad BHP

  • Praca Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532