Operator młyna i urządzeń pomocniczych
  • Raciszyn
łódzkie, Raciszyn, łódzkie, Polska
WKG Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Obowiązki

  • 1.Prowadzenie procesu produkcji na instalacji młynów M1 i M2 - Przemiałownia
  • 2.Wykonywanie bieżących przeglądów, napraw i obchodów.
  • 3.Prowadzenie załadunków nadawy na zasyp młynów.

Wymagania

  • 1.Wykształcenie min. zawodowe.
  • 2.Znajomość obsługi komputera.
  • 3.Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 0,4 kV (grupa G1)
  • 4.Mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarek kl. I
  • 5.Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • 6.Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • 2.System premiowy.
  • 3.Świadczenia socjalne.
  • 4.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • 5.Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy o przesyłanie na adres
  • e-mail:
  • Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075