Operator ładowarki kl. I / Operator Zakładu Uszlachetniania Nadawy
  • Raciszyn
łódzkie, Raciszyn, łódzkie, Polska
WKG Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Obowiązki

  • 1.Prowadzenie załadunków na wozidła technologiczne oraz załadunek wyrobów dla klientów.
  • 2.Prowadzenie załadunku na kosz zasypowy instalacji.
  • 3.Prowadzenie procesu produkcji na instalacji do uszlachetniania i sortowania kruszyw.
  • 4.Wykonywanie bieżących obchodów, przeglądów i napraw.
  • 5.Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac.
  • 6.Dbanie o porządek wokół miejsca pracy.

Wymagania

  • 1.Wykształcenie min. zawodowe.
  • 2.Uprawnienia do obsługi ładowarki kl. I
  • 3.Znajomość obsługi komputera
  • 4.Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • 5.Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • 2.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • 3.System premiowy.
  • 4.Świadczenia socjalne.
  • 5.Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Praca łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179