Operator mieszalni
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Realizowanie produkcji zgodnie z obowiązującymi zasadami -
Utrzymanie czystości w miejscu pracy i w jego otoczeniu -
Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie używanych urządzeń i wyposażenia na stanowisku pracy -
Przestrzeganie wszystkich przepisów i procedur bezpieczeństwa, w tym związanych z BHP, ochroną przeciwpożarową oraz zgodność z normami ISO i instrukcjami dotyczącymi pracy i stanowiska
Wymagania stanowiska
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, -
Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT), -
Obsługa komputera na poziomie podstawowym
Oferujemy
- Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Umowa o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatek za pracę w systemie zmianowym - Nadgodziny płatne 100% - Bogaty fundusz świadczeń socjalnych

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190