Operator Maszyny Wtryskowej
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa wtryskarek PU i PVC polegająca m.in. na nakładaniu cholewek na kopyta, oklepywaniu szwów, umieszczenie insertów w formach,
  • Informowanie technologów o nieprawidłowym działaniu maszyn,
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z procesem wtrysku,

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie: min. Zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inne: Zdolności manualne, znajomość zagadnień kontroli jakości produkowanych wyrobów

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę BEFADO,
  • system pracy 2 zmianowej (sporadycznie występuje 3 zmiana),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + premia efektywnościowa i zadaniowa,
  • świadczenia z zakresu ZFŚS,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • program emerytalny PPK

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075