Operator wózków widłowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ALUPROF S.A.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Międzyrzecze Górne

  • obsługa urządzeń transportu bliskiego – wózek systemowy;
  • dowóz oraz odbiór towarów ze strefy wysokiego składowania;
  • prace rozładunkowe i załadunkowe wykonywane ręcznie lub przy pomocy mechanicznych urządzeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej;
  • właściwe rozmieszczanie towaru w magazynie;
  • przygotowanie materiału do wysyłki do Klientów oraz jego odpowiednie zabezpieczenie.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze wózków systemowych (mile widziane);
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków systemowych z UDT;
  • umiejętność obsługi terminali i kodów kreskowych (mile widziane);
  • dokładność, sumienność i rzetelność;
  • umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system 6-dniowy ).

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Aluprof;
  • atrakcyjny system wynagradzania, w tym m.in. dodatek za pracę w ww. systemach zmianowych;
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodzinach wyższe niż określone w Kodeksie Pracy;
  • dodatek za pracę w nadgodzinach w święta;
  • premię regulaminową;
  • dodatek stażowy;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia dające m.in. możliwość uzyskania uprawnień;
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej;
  • konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami;
  • bezpłatny parking pracowniczy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570