Operator maszyn w drukarni
  • Poznań, Niepruszewo, Dąbrówka, Palędzie, Komorniki, Plewiska, Sady, Wysogotowo
wielkopolskie, Poznań, Niepruszewo, Dąbrówka, Palędzie, Komorniki, Plewiska, Sady, Wysogotowo, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w druku cyfrowym lub obsłudze plotera tnąco-frezującego
  • W przypadku braku powyższego doświadczenia mile widziana będzie znajomość druku offsetowego, sitodruku, bądź podstaw grafiki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Wiedza z zakresu procesów poligraficznych
  • Zdolności manualne oraz techniczne
  • Chęć do pracy i nauki

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4500 zł do 6000 zł brutto miesięcznie w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Wydłużoną przerwę wliczoną w czas pracy

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190