Operator maszyn produkcyjnych
  • Brodziszewo
wielkopolskie, Brodziszewo, wielkopolskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych,
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,
  • wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny,
  • dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (obsługa urządzeń/maszyn produkcyjnych),
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany,
  • sprawności manualnej,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Wykształcenie techniczne- mile widziane.

Mamy do zaoferowania:

  • wynagrodzenie 5000-5300 zł/msc brutto +premia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę Sherwin-Williams,
  • możliwość doskonalenia zawodowego w szerokim zakresie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w międzynarodowej firmie na pełen etat.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190