Operator maszyn STAMPING
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
Flextronics International Poland Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa pras mimośrodowych w strefie technologicznej
  • przygotowywanie i uruchamianie pras mimośrodowych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • znajomość procesu produkcyjnego
  • wykształcenie techniczne (preferowane: obróbka skrawaniem)
  • znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych
  • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
  • spostrzegawczość, zaangażowanie i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • umowę o pracę (bez pośredników)
  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)
  • nagrodę jubileuszową
  • dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy
  • pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą”, świadczenie „choinkowe”, karta sportowa
  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

  • Praca Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Operator Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532