Operator maszyn produkcyjnych- stawka na start 5300 zł brutto!
  • Komprachcice
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • konserwacja i udział w pracach serwisowych maszyn

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

  • raportowanie wykonanych prac

  • wizualna kontrola jakości

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (12 h zmiana, w tym weekendy) - średnio 13 dni pracujących w miesiącu

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic, uprawnienia SEP

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie- od 5300 zł brutto na start + premie i dodatki i gwarantowaną podwyżkę po okresie próbnym!

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Komprachcice
  • Operator maszyn Komprachcice
  • Operator Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179