OPERATOR MASZYN - 5300 NA START!
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Paretti
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Operator maszyn
Opis stanowiska:
Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych
Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
Wizualna kontrola jakości
Udział w pracach konserwacyjnych i serwisowych maszyn
Utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zaangażowanie oraz chęć do pracy
Dyspozycyjność do pracy w systemie II-zmianowym (06:00 - 18:00; 18:00 - 6:00, również weekendy)
Mile widziane:
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Uprawnienia do obsługi suwnic
Uprawnienia SEP
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjną stawkę na start - 5300 zł brutto, po okresie próbnym - 6000 zł brutto
Premie oraz dodatki: produkcyjna do 20%, dodatek nocny 30%, premia frekwencyjna kwartalna 1200
Nagrody za osiągnięcia
Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
Benefiy pozapłacowe: multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, kursy, szkolenia, dofinansowanie do posiłków.
System pracy:
2 zmiany po 12 godzin, 2 dni pracy, 2 dni wolnego (zdarza się 3 dni pracy, 3 dni wolnego, 2 dni pracy, 3 dni wolnego).

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Pracownik na wysokościach Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692