Operator maszyn produkcyjnych
  • Starachowice
operator maszyn produkcyjnych
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Masz doświadczenie jako operator maszyn w pracy na produkcji?

Szukasz stabilnego zatrudnienia ?

Poszukujemy operatorów maszyn produkcyjnych w Starachowicach. Aplikuj!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenia jako operator maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie około 4400 zł brutto miesięcznie(na okres wdrożenia- 3-4 tygodnie) składające się z podstawy, premii oraz dodatku za godziny nocne
  • premie po okresie wdrożeniowym
  • pracę w systemie 2-zmianowym, 4-brygadowym po 12h dziennie ( około 15 dni pracujących w miesiącu)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór i opieka nad prawidłową eksploatacją maszyn
  • kontrola jakości wyrobu

  • Praca Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293