Operator maszyn produkcyjnych
  • Gorzów Wielkopolski
operator maszyn produkcyjnych
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
randstad
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stałej pracy i jeszcze jej nie znalazłeś?
Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz je poszerzać?
Nie masz doświadczenia i chciałbyś je zdobyć?
Zapraszamy do DOMO Engineering Plastics Poland!
oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
-atrakcyjne wynagrodzenie (łącznie ok. 5600 zł brutto miesięcznie) oraz premię motywacyjną
-benefity: karta MultiSport, pakiet medyczny, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, (świadczeń świątecznych i wakacyjnych), ----dofinansowanie do posiłków
-możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy wewnętrzne i szkolenia
zadania:
-praca przy obsłudze urządzeń produkcyjnych
-kontrolowanie parametrów procesu produkcji
-dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy
-praca w systemie 3-zmianowym (czterobrygadówka)
oczekujemy:
-mile widziane doświadczenie na produkcji
-chęci do pracy
-dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym, 4-brygadowym
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski
  • Operator Gorzów Wielkopolski
  • Operator koparki Gorzów Wielkopolski
  • Operator wózków widłowych Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551