Mechanik maszyn
  • Gorzów wielkopolski
mechanik maszyn
Gorzów Wielkopolski, Gorzów wielkopolski, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stałego zatrudnienia wraz z możliwością rozwoju?

Cenisz sobie spokój, równowagę oraz czas prywatny?

Trafiłeś idealnie - zapoznaj się z ofertą i rozpocznij pracę w stabilnej firmie!

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie zawodowe na stanowisku mechanik
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzymianowym, 4-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa bezpośrednio z firmą)
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4600 zł brutto + premie i dodatki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy wewnętrzne i szkolenia
  • pakiet medyczny
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do posiłków

Zadania

  • usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie napraw i remontów
  • dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń
  • dbanie o dobry stan narzędzi i elektronarzędzi
  • prowadzenie prac remontowo-naprawczych na linii produkcyjnej

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Mechanik Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik okrętowy Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik lotniczy Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179