Operator maszyn/pracownik produkcji
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 6 miesięcy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe 29,50 zł/h
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551