Pracownik produkcji operator linii produkcyjnej
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
DRP Group
19. 3. 2024

Praca w firmie zajmującej się recyklingiem i przetwórstwem tworzyw sztucznych.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa urządzeń przemysłowych
- stosowanie przyjętych norm produkcyjnych i jakościowych
- utrzymanie ciągłości produkcji
- utrzymanie porządku w obszarze pracy
WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej, od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 i 22.00 - 6.00
- preferowani mężczyźni
- mile widziane doświadczenie związane z obsługą urządzeń produkcyjnych / przemysłowych
OFERUJEMY:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- zmienną podstawę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności / doświadczenia
- premię za wyniki
- dodatek frekwencyjny za obecność
- fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749