Operator maszyn-nie wymagamy doświadczenia
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ( z możliwością przejścia pod Klienta)
  • wynagrodzenie podstawowe 4300zł brutto
  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864