Zostań Liderem/ką Zmiany w Gliwicach/ Nie wymagamy doświadczenia!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
1. 5. 2024

Poszukujemy kandydata na stanowisko Lider zmiany na zakład w Gliwicach (strefa ekonomiczna) z branży motoryzacyjnej

Oferta skierowana do Panów i Pań - OD ZARAZ!

Czekamy na Twoją aplikacje - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Opis stanowiska:

organizacja pracy zespołu (10 os.), wyznaczanie zadań oraz monitorowanie ich prawidłowe wykonanie

szkolenie nowych zleceniobiorców

przyjmowanie nowych zleceń od Klienta

dbanie o pozytywną atmosferę oraz motywowanie zespołu

współpraca z innymi liderami i Koordynatorami na zakładzie

wprowadzanie raportów

tworzenie specyfikacji kontroli, rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

Wymagania:

umiejętność obsługi komputera

dyspozycyjność do współpracy OD ZARAZ

gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

znajomość Excela na poziomie podstawowym

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

w międzynarodowej firmie

stawkę godzinową 30,20 zł brutto

umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

system 3 zmianowy

dodatek frekwencyjny do 250,00 zł brutto

dodatek stanowiskowy od 200 do 500 zł brutto

premie jakościową do 500,00 zł brutto

parking przy zakładzie

ubezpieczenie NNW

dodatek za pracę w weekend - sobota +50%, niedziela +100%)

szeroki pakiet socjalny: wszystkie formalności w telefonie, wcześniejsza wypłata, dzięki Exact Pay, wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO, program stypendialny - Exact Future, karta Multisport, uprawniająca do korzystania z różnych obiektów sportowych i aktywności

  • Praca Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862