Operator maszyn montaż
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Elsteel-Poland Sp. z o.o.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:
znajomość rysunku technicznego,
znajomość języka polskiego
umiejętność korzystania z elektronarzędzi
umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
dbałości o szczegóły
doświadczenie w firmie produkcyjnej
precyzyjność, dokładność.
Zadania:
Montaż szaf elektrycznych wykonanych ze stali (obudówy)
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
ubezpieczenia grupowe;
premia regulaminowa do 30% podstawy po okresie próbnym;
dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, bony-zapomoga świąteczna);
Klauzula Zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elsteel – Poland Sp. z o.o., 45-805 Opole, ul. Północna 28
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych pod adresem: iod.elsteel grupaformat.pl
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane przez okres danej rekrutacji (chyba że wyraził/a Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych także przy przyszłych procesach rekrutacyjnych).
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, państwom trzecim, ani organizacjom międzynarodowym.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie podanie danych skutkuje brakiem możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji.
8) Pani/Pana dane nie podlegają profilowaniu, ani zautomatyzowanemu systemowi podejmowania decyzji.

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179