Operator Maszyn (k/m) – kontrola jakości
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Kontrola jakości produktów zgodnie z specyfikacją techniczną i wymaganiami Klienta
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Współpraca z działem logistyki i pozostałymi działami produkcyjnymi

Twój profil:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do podjęcia stabilnego zatrudnienia
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych

NASZA OFERTA!

  • Wynagrodzenie: wszystkie osoby zaproszone do procesu rekrutacji otrzymają informację o proponowanym poziomie początkowego wynagrodzenia.
  • Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)
  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Bon z okazji narodzin dziecka
  • Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji
  • Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy
  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Gliwice
  • Kontroler jakości Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080