Operator maszyn
  • Bielany wrocławskie
operator maszyn
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Lubisz pracę przy maszynach? Mamy dla Ciebie ofertę!

Poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyn do fabryki produkującej czekoladę. Zapewniamy bezpłatny transport do zakładu z wielu miejscowości, m. in. z Kobierzyc, Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Sobótki czy Strzelina.

Zakład mieści się na Bielanach Wrocławskich.

Oczekujemy

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na obszarze produkcji przy obsłudze maszyn
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i/lub uprawnienia do obsługi suwnic

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • umowę o pracę
  • premię miesięczną do 10% miesięcznego wynagrodzenia
  • dofinansowanie do stołówki 50%
  • darmowy dojazd do i z pracy z wielu miejscowości, m.in. Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Strzelina, Żórawiny, Bielan Wrocławskich
  • okazjonalne paczki z produktami klienta
  • pakiet benefitów - m.in. Luxmed, Multisport, Generalli

Zadania

  • obsługa maszyn i procesów
  • zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem
  • odpowiedzialność za jakość produktu
  • współudział w tworzeniu dokumentacji stanowiskowej
  • współpraca z innymi działami

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190