Operator maszyn
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową
  • ustawianie właściwych parametrów maszyn
  • nadzór i kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • dbałość o stan techniczny maszyn

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich (składarko-sklejarek)

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy do 20% miesięcznego wynagrodzenia
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty sportowej
  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075