Operator maszyn produkcyjnych CNC
  • Gdańsk
Gdańsk
Searchers
31. 1. 2024

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu przedsiębiorstwa, będącego solidną firmą produkcyjną rekomendujemy zatrudnienie na stanowisku:

Operator maszyn zautomatyzowanych - CNC
Lokalizacja Gdańsk Kokoszki

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, typu CNC (przeszkolimy do obsługi maszyny toczącej)
  • przezbrajanie maszyny i wprowadzanie korekt podczas produkcji,
  • wybiórcza kontrola jakości,
  • konserwacja i dbanie o poprawny stan techniczny maszyny.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn produkcyjnych lub innym w obszarze produkcji,
  • mile widziane będzie doświadczenie zawodowe jako Operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,
  • gotowość do pracy zmianowej (poniedziałek - piątek).

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • atrakcyjne finanse,
  • płatne wczasy pod gruszą,
  • paczki na Święta (2 x w roku),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, pakiet socjalny,
  • bezpieczny parking,
  • podnoszenie kwalifikacji,
  • lokalizacja: Gdańsk Kokoszki.

Zapraszamy do przesyłania CV. W treści CV koniecznie należy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr CNC/04/24 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.
Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979. Oferta pracy stałej.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO” informuję, że  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: biuro@searchers.pl, telefonicznie – www.searchers.pl.

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570