Operator maszyn
  • Kielce
operator maszyn
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Dla stabilnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników do obsługi maszyn produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji lub jako pracownik fizyczny, jesteś sprawny i gotowy do pracy na trzy zmiany oraz masz możliwość dojazdu do Nowin, aplikuj! Może czekamy właśnie na Ciebie!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacji do podjęcia stałej pracy
  • możliwości własnego dojazdu
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę wsystemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • umowę o pracę tymczasowąna pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w Nowinach k. Kielc
  • wynagrodzenie od 4400 zł brutto +dodatek za pracę w nocy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • regularna kontrola wytwarzanych produktów
  • praca zgodna z zasadami BHP
  • współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

  • Praca Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator wózków widłowych Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179