Operator maszyn drukujących/drukarz offsetowy
  • Kielce
operator maszyn drukujących/drukarz offsetowy
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w branży druku? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Poszukujemy drukarza arkuszowego, praca w Starachowicach . Aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenie w branży poligraficznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie 6000-8000 zł brutto miesięcznie-składające się z podstawy, premii oraz dodatku za godziny nocne
  • premie po okresie wdrożeniowym

Zadania

  • obsługa maszyn drukujących - arkuszowe
  • nadzór i opieka nad prawidłową eksploatacją maszyn
  • kontrola jakości wyrobu

  • Praca Kielce
  • Drukarz Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator wózków widłowych Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190