Operator maszyn
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Radzymin –Ciemne

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych klientów, który od wielu lat odnosi sukcesy w branży cukierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn.

Zadania:

  • Samodzielna praca przy obsłudze maszyn
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego i dokonywanie niezbędnych zmian w trakcie jego trwania

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych(mile widzianew branży ciastkarskiej/piekarniczej)
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widzianebadania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wykonania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym –wolne weekendy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy bezpośrednio u jednego z naszych klientów
  • Praca w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku) po 8 godzin (6-14, 14-22, 22-6)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 25% wynagrodzenia zasadniczego
  • Benefity pozapłacowe: zniżki na pobyt w jednej ze znanych sieci hoteli

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Radzymin
  • Operator maszyn Radzymin
  • Operator Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782