Operator maszyn
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • ustawianiu parametrów maszyn
  • produkowaniu wyrobu zgodnie z wytycznymi
  • kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • wsparcie w relokacji - dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz możliwość zatrudnienia członków rodziny (w obszarze produkcji)
  • szkolenia stanowiskowe
  • premię uzależnioną od wyników pracy
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej, prywatną opiekę medyczną

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 201

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714