Operator maszyn
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz nabrać doświadczenia jako operator maszyn?

Masz już doświadczenie na produkcji, ale szukasz nowych wyzwań?

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty!Szybki proces rekrutacji i duża szansa na zatrudnienie to tylko niektóre z jej atutów!

Miejsce pracy: Częstochowa, dzielnica Wyczerpy - Aniołów

Oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (poniedziałek - piątek)
  • mile widziane (nie wymagane) posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, godziny nocne płatne +20%) z realną szansą zatrudnienia w strukturach firmy
  • stawka godzinowa plus premia26,80 zł brutto
  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po 3 miesiącach
  • premię frekwencyjnądo200 zł brutto miesięcznie
  • dojazd liniami autobusowymi nr 14, 17, 30
  • pakiet benefitów: bezpłatny basen w Częstochowie dla pracownika oraz jego rodziny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna itp.
  • szybki proces rekrutacji wraz z oprowadzeniempo hali produkcyjnej

Zadania

  • obsługa maszyn typu prasy
  • wymiana komponentów w formie wulkanizacyjnej
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • pakowanie w dedykowane pojemniki

  • Praca Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190