Mechanik maszyn produkcyjnych w dziale UR
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Częstochowie (dzielnica Gnaszyn), poszukujemy Specjalisty na stanowisko Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu.

Jeśli posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, a do tego potrafisz obsługiwać elektronarzędzia i spawać - aplikuj!

Oczekujemy

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenia co najmniej zawodowego
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • umiejętności spawania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
  • 10% premii co miesiąc
  • pracę w systemie4 brygad
  • szybki proces rekrutacji
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość obejrzenia zakładu podczas procesu rekrutacji

Zadania

  • wykonywanie napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego ruchu urządzeń i instalacji
  • przeprowadzanie przeglądów i robót konserwacyjnych

  • Praca Częstochowa
  • Mechanik Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Technik mechanik Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Technik mechanik okrętowy Częstochowa
  • Technik mechanik lotniczy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179