Operator maszyn cnc (tokarka, frezarka)
  • Łódź
operator maszyn cnc (tokarka, frezarka)
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Jesteś operatorem CNC i szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy?

Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Aplikuj!

Miejsce pracy : Łódź ul. Kurczaki

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn cnc,
  • znajomości czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zwiększanie podstawy wynagrodzenia poprzez wewnętrzny system szkoleń
  • pracę w systemie 3 zmianowym od pn. do pt.,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • kartę sportową, opiekę medyczną, paczki na Święta,
  • program rozwojowy,

Zadania

  • obsługa maszyn cnc ( tokarki, frezarki),
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu,
  • przygotowywanie i montaż narzędzi,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448