Operator maszyn CNC - stała praca
  • Kostrzyn nad odrą
operator maszyn CNC - stała praca
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad odrą, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Dla klienta w branży metalowej poszukujemy obecnie operatorów CNC.

Posiadasz doświadczenie? Szukasz obecnie pracy lub zastanawiasz się nad zmianą?

Aplikuj już dziś lub zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu i miej realny wpływ na swoją karierę.

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej w obróbce metali, obsłudze maszyn CNC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi
  • otwartości na pracę w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • możliwość zakwaterowania
  • dopłaty do dojazdów do pracy

Zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • pomiary kontrolne detali
  • kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Operator maszyn Kostrzyn nad Odrą
  • Operator Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648