OPERATOR MASZYN (prasy krawędziowe, laser)
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
KOHL GROUP POLSKA
23. 4. 2024

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach, specjalista w zakresie plastycznej i mechanicznej obróbki metalu dla branży produkcyjnej i automotive, do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach poszukuje pracowników na stanowisko:
OPERATOR MASZYN
(prasy krawędziowe, laser 2D, prasy hydrauliczne i mimośrodowe)
Opis stanowiska:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- gotowość do nauki
- dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,
- dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- otwartość na pracę w systemie 3 – zmianowym,
- rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
- umiejętność pracy zespołowej,
- odpowiedzialność, punktualność, dokładność,
- dyspozycyjność, zaangażowanie.
Oferujemy:
- możliwość przyuczenia,
- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet świadczeń pozapłacowych,
- komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
- możliwość zakwaterowania,
- dopłaty do dojazdów do pracy.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Operator maszyn Kostrzyn nad Odrą
  • Operator Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659