Operator maszyn CNC
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
TECH-EXPORT
31. 5. 2024

TECH EXPORT naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Cechuje nas profesjonalizm oferowanych rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Zatrudniamy już blisko 400 pracowników. Działamy w oparciu o technologię obróbki blach, obróbki skrawaniem oraz przede wszystkim spawania. Zdobywaj doświadczenie w rozwojowej branży. Dołącz do nas!

Obowiązki

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC
  • Dobór i kontrola parametrów
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa
  • Współpraca zespołowa

Wymagania

  • Umiejętność obsługi tokarek CNC
  • Doświadczenie w pracy przy tokarkach
  • Możliwość przyuczenia
  • Gotowość do pracy od pn. – pt. oraz w soboty

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie
  • Szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności
  • Zakwaterowanie oraz transport zapewnione przez firmę

  • Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 604-464-435, lub prześlij CV na e-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Siedlce
  • Operator maszyn Siedlce
  • Operator maszyn budowlanych Siedlce
  • Operator Siedlce
  • Operator koparki Siedlce
  • Operator wózków widłowych Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914