Technik obsługi maszyn
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad linii produkcyjnej.
  • Raportowanie danych produkcyjnych i zarządzanie dokumentacją.
  • Przeprowadzanie regularnych prac konserwacyjnych i udział w naprawach.
  • Inicjowanie działań na rzecz poprawy wydajności, jakości i bezpieczeństwa produkcji.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych.

Wymagania:

  • Umiejętność regulacji maszyn, wyczucie techniczne.
  • Rzetelność, punktualność, umiejętność pracy zespołowej.
  • Preferowane uprawnienia na suwnicę i doświadczenie w obsłudze maszyn.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • System nagród i terminowe wypłaty.
  • Pełne świadczenia ZUS i możliwość szkoleń.
  • Stabilne miejsce pracy i pakiet ubezpieczeń grupowych.

  • Praca Siedlce
  • Obsługa hotelowa Siedlce
  • Obsługa gastronomii Siedlce
  • Technik Siedlce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Siedlce
  • Technik odlewnictwa Siedlce
  • Technik ekonomista Siedlce
  • Technik pszczelarz Siedlce
  • Technik awionik Siedlce
  • Technik kelner Siedlce
  • Technik elektryk Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018