Operator maszyn CNC - branża aluminium - premie - dodatki - szkolenia
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w obróbce metali zatrudni pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Skawina

Stawka: 5100 brutto/msc + premie miesięczne – po okresie próbnym możliwość podwyżki.

Zadania:

-         Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,

-         Kontrolowanie przebiegu procesu technologicznego.

Wymagania

-         Mile widziany staż w zawodzie,

-         Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,

-         Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Dofinansowanie zajęć sportowych oraz opieki medycznej,

-         Prywatne ubezpieczenie na życie oraz ZFŚS,

-         Premie świąteczne oraz uznaniowe,

-         Dodatki za pracę w sobotę lub niedzielę,

-         Szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień,

-         Dofinansowanie nauki oraz preferencyjne pożyczki.

  • Praca Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Operator Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030