Operator maszyn CNC
  • Ogorzelice
mazowieckie, Ogorzelice, mazowieckie, Polska
Modular System Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • programowanie i obsługa maszyn CNC (linie zautomatyzowane, roboty, prasy krawędziowe, lasery płaskie i tubowe, frezarki, prasy gilotynowe, prasy mimośrodowe, plotery, okleiniarki) w oparciu o dokumentację i procedury
  • cięcie, gięcie, wybijanie, wytłaczanie, frezowanie, wiercenie, klejenie, szlifowanie, spawanie w materiałach stalowych, drewnianych, drewnopochodnych, betonopochodnych, PVC, itp. wg rysunku technicznego i instrukcji procesu
  • kalibracje, tworzenie, modyfikacja i optymalizacja programów sterujących
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przebiegu procesu zgodnego z przyjętymi normami i instrukcjami technicznymi
  • terminowe wykonywanie zaplanowanych zadań
  • sprawdzanie jakości produkowanego wyrobu oraz poprawności wykonywanych operacji
  • korzystanie ze specjalistycznych przyrządów i narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • dokonywanie korekt, określanie przyczyn powstawania niezgodności (jeśli występują), wdrażanie działań zapobiegawczych
  • prowadzenie bieżącej kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń i wyposażenia
  • czyszczenie, konserwacja i serwis maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie – min. średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2-3 lata
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obsługi maszyn, urządzeń, linii zautomatyzowanych i technologii produkcji
  • umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa w podejmowaniu działań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i dokładność

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy, w tym udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • szansa na rozwój własnych pomysłów w ramach rozwoju firmy i doskonalenia procesów
  • pracę zmianową w nowoczesnych halach produkcyjnych w zrobotyzowanym zakładzie zlokalizowanym w Ogorzelicach gm. Stara Biała

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696