Operator maszyn CNC
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji i serwisowaniu taśm procesowych i przenośnikowych, poszukujemy osoby na stanowisko:OPERATOR MASZYN CNC

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe nie niższe niż 4500 zł brutto. Doświadczonym operatorom maszyn zaproponujemy wyższą stawkę!
  • premie uznaniową za wyniki w pracy w wysokości 10% (min. 450 zł brutto),
  • 3-zmianowy system pracy,
  • dobry dojazd autobusem miejskim.

Do Twoich zadań będzie należała obsługa maszyn CNC (obrabiarki).

Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC (obrabiarki),
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179