Operator maszyn
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
TimePartner
8. 3. 2024

Poszukujemy operatora urządzeń w chłodnictwie (m/k/d), który wzmocni nasz zespół.
Twoje zadania:
- Odpowiedzialna obsługa urządzeń chłodniczych, sprężarkowych oraz klimatyzacyjnych
- Podejmowanie pierwszych działań w celu zapobiegania zagrożeniom w instalacjach NH³
- Regularne inspekcje kotłowni, bloków kogeneracyjnych oraz instalacji wodno- i ściekowych
- Konserwacja, naprawa i utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych i technologicznych
- Analiza błędów, ich usuwanie oraz optymalizacja elektronicznych systemów pomiarowych i regulacyjnych
- Wykonywanie prac konserwacyjnych, pielęgnacja zaworów i drobne naprawy
Twoje kwalifikacje:
- Ukończone wykształcenie w zawodzie technicznym (np. elektryk, elektronik lub mechatronik)
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz dyżurów, również w klimatyzowanych pomieszczeniach
- Doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa i bezpieczeństwa instalacji
- Samodzielność i orientacja na rozwiązanie problemów
- Wykształcenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy będzie dodatkowym atutem
- Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy:
- Pracę w wiodącej grupie przedsiębiorstw z możliwościami indywidualnego rozwoju
- Interesujące zadania z odpowiedzialnością własną i przestrzenią dla innowacyjnych pomysłów
- Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 19,50 €/h
- Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta po udanym okresie próbnym
- Dodatek nocny
Zainteresowany/a? Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!
Prosimy o aplikowanie poprzez przesłanie e-maila na adres: p.malinowski(a)timepartner.com z tematem "Eberswalde", lub przez portal.

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714